Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Z uwagi na zapotrzebowanie klientek i rynku powstała koncepcja stworzenia odrębnej linii – KOSMETOLOGII i medycyny ESTETYCZNEJ. Pomysł był zainspirowany zwiększającym się popytem na zabiegi radykalnie zmieniające naszą powierzchowność. Obecnie w naszej ofercie, znaleźć można zabiegi trwale upiększające takie jak:
Makijaż Permanentny, Mezoterapia Igłowa, Wypełnianie Zmarszczek (Kwas hialuronowy), Toksyna Botulinowa (Botoks) _ natuchmisatowa likwidacja zmarszczek oraz leczenie nadpotlkiwości.
W CHWILI OBECNEJ OGROMNE PROMOCJE NA W/W ZABIEGI – zapraszam na bezpłatną konsultację.
Wprowadzamy kosmetologiczne innowacje, nowe technologie , których zastosowanie i rezultaty są poparte badaniami naukowymi. Stawiamy, przede wszystkim, na wiedzę i znajomość ludzkiego ciała, jego reakcji i potrzeby, aby w odpowiedzi na to móc stworzyć jedyną w swoim rodzaju ofertę zabiegów.

Pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie oraz najlepszych produktach, które dają pewność i bezpieczeństwo, bo celem najwyższym jest zadowolenie naszych Klientów.
 

Opis zabiegu:

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Ekspresowe odmładzanie

Kuracja kwasem hialuronowym umożliwia wprowadzenie w głąb skóry odpowiedniej formuły naturalnego polisacharydu, który odpowiedzialny jest za jej jędrność i elastyczność. Zabieg zapewnia precyzyjne działanie na poszczególne partie twarzy, dzięki czemu w skuteczny sposób powiększysz i wymodelujesz usta, wypełnisz bruzdy nosowo-wargowe, a także zniwelujesz lwie zmarszczki między brwiami lub opadające kąciki ust. Kuracja jest niemal bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji, a jej efekty utrzymają się od 6 do 18 miesięcy.

Gładka i jędrna skóra

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze, odpowiedzialna przede wszystkim za jej nawilżenie, objętość i gęstość. Łączy z sobą włókna kolagenowe i elastylowe w skórze właściwej, a także wiąże wodę, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Z czasem zaczyna go ubywać i wtedy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Proces ten można odwrócić dzięki profesjonalnemu wtłoczeniu kwasu w głąb skóry. Zabieg, przeprowadzany po uprzedniej konsultacji z kosmetologiem, Dyskomfort związany z aplikacją preparatu jest niewielki, a dzięki profesjonalnemu przeszkoleniu osób przeprowadzających zabieg – w pełni bezpieczny.

Spektakularny efekt w małą chwilę!!!

Czy zabieg jest bolesny?
Godzinę przed zabiegiem miejsca, w które chcemy podać preparat smarujemy kremem, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?
Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Schemat terapii
Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Zalecenia pozabiegowe
Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).

Przeciwwskazania:
- ciąża, karmienie piersią,
- choroby o podłożu autoimmunologicznym,
- skłonność do powstawania blizn przerostowych,
- stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
- choroby nowotworowe.

Uwaga!
Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej – Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

Objawy niepożądane:
- zaczerwienienie, obrzęk,
- ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
- świąd w przypadku skóry wrażliwej,
- nadwrażliwość w miejscu korekcji,
- sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni.

Wskazania:
- zmarszczki,
- bruzdy,
- opadnięte kąciki ust,