Mezoterapia igłowa

Z uwagi na zapotrzebowanie klientek i rynku powstała koncepcja stworzenia odrębnej linii – KOSMETOLOGII i medycyny ESTETYCZNEJ. Pomysł był zainspirowany zwiększającym się popytem na zabiegi radykalnie zmieniające naszą powierzchowność. Obecnie w naszej ofercie, znaleźć można zabiegi trwale upiększające takie jak:
Makijaż Permanentny, Mezoterapia Igłowa, Wypełnianie Zmarszczek (Kwas hialuronowy), Toksyna Botulinowa (Botoks) _ natuchmisatowa likwidacja zmarszczek oraz leczenie nadpotlkiwości.
W CHWILI OBECNEJ OGROMNE PROMOCJE NA W/W ZABIEGI – zapraszam na bezpłatną konsultację.
Wprowadzamy kosmetologiczne innowacje, nowe technologie , których zastosowanie i rezultaty są poparte badaniami naukowymi. Stawiamy, przede wszystkim, na wiedzę i znajomość ludzkiego ciała, jego reakcji i potrzeby, aby w odpowiedzi na to móc stworzyć jedyną w swoim rodzaju ofertę zabiegów.

Pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie oraz najlepszych produktach, które dają pewność i bezpieczeństwo, bo celem najwyższym jest zadowolenie naszych Klientów.
 

Mezoterapia igłowa

Jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz mechaniczny jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów pod postacią specjalnie przygotowanych koktajli do mezoterapii można uzyskać konkretne rezultaty terapeutyczne. Mezoterapia igłowa jest to najdoskonalsza odpowiedź na potrzeby starzejącej się, odwodnionej skóry bez użycia skalpela. Nakłucia wykonywane w mezoterapii igłowej są niewielkie i bardzo liczne. Swoim zasięgiem mogą obejmować bardzo duże obszary – takie jak cała twarz, pośladki, skóra głowy (nawet 1200 nakłuć) jak i małe obszary – podbródek, okolice oczu, okolice ust. Każdemu z tych przypadków przyświeca jeden cel: dotrzeć z substancją aktywną do miejsca jaj bezpośredniego wykorzystania i zastymulować odpowiedni dla niej proces – regeneracji, poprawy napięcia czy lipolizy. Mezoterapia igłowa jest terapią polecaną już od 25 roku życia jeśli stan skóry wymaga regeneracji. Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii (zazwyczaj 5 zabiegów) oraz kilku zabiegów przypominających rocznie.

Co daje mezoterapia i jakich efektów można się spodziewać?
Mezoterapi igłowa jest jedyna i niekwestionowana metodą terapeutyczną, która przynosi natychmiastowe, natychmiastowe wręcz rezultaty. Można jednoznacznie powiedzieć, że oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii igłowej możemy także pozbyć się cellulitu i miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Dlaczego właśnie mezoterapia igłowa przynosi takie spektakularne efekty terapeutycznie?
Skóra stanowi naturalną barierę ochronną dla organizmu, granica jej przepuszczalności to cząsteczki nie większe niż 3 kDa (kilo daltony). Dla porównania np. najmniejsza wyizolowana cząsteczka kwasu hialuronowego ma wielkość 10 kDa. Kremy , maski, balsamy działają wyłącznie na powierzchni warstwy rogowej naskórka. Jest to bardzo ważna pielęgnacja, jednakże nie ma ona wpływu na skórę właściwą a tym samym nie maja taże wpływu na budowanie kolagenu, liftingowanie, odmładzanie ani rewitalizację.
Wszystkie procesy odpowiedzialne za postępowanie starzenia się skóry zachodzą w skórze właściwej. Mezoterapia igłowa działa na wszystkie możliwe aspekty starzenia się skóry po pierwsze wykorzystując mikroiniekcje wstrzykujemy pistoletem substancje, których wraz z wiekiem narastający deficyt w skórze właściwej spowodował bruzdy, zmarszczki, zmianę. kolorytu skóry i wiotkość. Po drugie proces nakłucia podczas mezoterapii również nie jest obojętny w procesie odmłodzenia skóry. Nakłute miejsce organizm traktuje jako uszkodzone, następuje naturalny intensywny proces remodelingu i odbudowy tkanki skórnej, wzmocnienie naturalnego kwasu hialuronowego i kolagenu.

Kiedy można wykonać mezoterapię igłową?
W każdej porze roku, lato nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, jednak po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych, baseny ani intensywnego wysiłku fizycznego przez okres około 5 dni.

Wskazania dla skóry młodej:
- starzenie posłoneczne,
- odwodnienie,
- przedwczesne zmarszczki,
- widoczna utrata jędrności skóry,
- jako profilaktyka starzenia.

Wskazania dla skóry dojrzałej:
- utrata jędrności i gęstości skóry,
- widoczne zmarszczki – kurze łapki, bruzdy, linie,
- rozstępy,
- cellulite,
- nadmierne otłuszczenie,
- utrata włosów, słabe włosy.